ArchSPACEOffice - wyjątkowa książka o wyjątkowych biurach

02. 08. 2016

Biuro lub dom? Dla niektórych jest dzisiaj "Office" oboje. Również z tego powodu patrzy ArchSPACEOFFICE na fenomen przemiany biura w przytulne miejsce. I dla tego, że w LIKO-Su domyślamy, że biura powinne działać na swoich mieszkańców pozytywnie, przytulnie i inspirująco, to wydaliśmy tą ciekawą książkę.

ArchSPACEOFFICE książka jest pierwszą czeską publikacją z tematem tworzenia przestrzeni biurowej. Czesko-angielski druk poświęca 180 stron tekstu i fotografiam tworzenia biur i ich historii. Poszczególnym aspektom ich tworzeniu jest poświęcona zawsze jedna rozmówa z architektem.Są tą Zdenek Franek, Luděk Rýzner, Peter C. Abonyi, Rudolf Müller i Stefan Petras. Poza tym są rozmowy dostarczone przez specjalistów z firm, które realizują nowoczesne wnętrza biurowe - Libor Musil, Jaromír Popek, Jan Bastař i Christophe Weller.Każdy z nich, na dany temat, opowiada z innej perspektywy widzienia i swoj podłąd ilustruje na poszczególnych realizacjach. Rozmowy prowadzone są przez Jiřího Hlouška i Jany Hruškové (Řeháková), autor przedmowy jest pisarz Petr Volf. Edytorem fachowym była redaktor czasopiśma ERA 21, Zuzana Sankotová Morávková.

Książka zainteresuje na pierwszy rzut oka nietypowym formatem 30 x 30 cm, o wysokiej jakości osiemnastu zdjęc, w szczególności świeżym designem graficznym i typografia. Autorem koncepcje graficznej jest wybitny czeski grafik Michal Klega. Książka oparta jest na więc jak rocznej pracy redakcje bloga Archspace.cz, który koncentruje się na dobrą architekture i design.

 

Kupić książkę ARCHSPACEOFFICE

 

Prosím pridajte VIDEO ku tisku knihy a fotky máte v zložke sú tam fotky knihy a fotky z krstu. Najprv dajte fotky knihy pak krst dajte jako fotogalerii.