Nasza rodzinna firma obchodziła 25 urodziny

05. 07. 2017

 ostatni dzień czerwca, w siedzibie firmy LIKO-S we Sławkowie u Brna, odbyła się rodzinna uroczystość 25-lecia założenia firmy LIKO-S. Popołudniowo-wieczorne spotkanie pracowników firmy z partnerami i dziećmi, przyjaciół firmy oraz gości, odbyło się w miłej i wesołej atmosferze garden party. Świętować przyszło aż 450 przyjaciół firmy LIKO-S.
Przewodniczący firmy LIKO-S, pan Libor Musil, w swym przemówieniu przypomniał historię firmy oraz wspomniał o aktualnym etapie przejmowania jej przez młodsze pokolenie. Stwierdził, że firma należy do najlepszych na świecie w tym, co teraz produkuje. Na koniec wspólnie z małżonką, wiceprzewodniczącą panią Janą Musil, podziękowali wszystkim pracownikom za uczciwą pracę, bez której firma nie osiągnęłaby tak wspaniałych efektów.
Spotkanie było poświęcone członkom rodzin pracowników, jako podziękowanie za ich wsparcie, a przede wszystkim dzieciom, które świętowały również zakończenie roku szkolnego. Najmłodsi mieli okazję wypróbować rzemieślniczą pracę swoich rodziców w różnych konkursach i skorzystać z innych atrakcji dla dzieci. Zainteresowaniem cieszyły się też wycieczki z przewodnikiem po firmie. 
Oglądaj wideo z garden party!

Galerie