O nas

Przez cały czas naszego wspólnego przedsięwzięcia łączy nas filozofię korporacyjną. Na naszych ludziach nas nie interesuje tyłko ich wydajność. Praca nas muśi cieszyć i oprócz tego uznajemy kolejne wartośći.

  • Zachowanie = oprócz wydajnośći pracowników nam zależy na tym, jak nasi ludzie zachowują się w pracy miedzi sobą i do naszych partnerów biznesowych. Uczymy i wychowujemy je do tego, być pomocni, spółdzielni i wspólni.
  • Wydajność = naszym pracownikom zapewniamy najnowocześniejsze sprzęty, wysokie warunki pracy i system edukacji i szkoleń. Wspieramy tą najwyższą wydajność z naciskiem do naszych klientów.
  • Kreatywność = wspieramy naszych ludzi i twórczego podejścia. Nasi menedżerowie są wynagradzani w zależności od sposobu ulepszania naszych produktów, procesów i systemów. Kreatywność naszych ludzi prowadzi do nowych i ulepszonych rozwiązań dla naszych klientów.

Podczas negocjacji z naszymi partnerami handlowymi działamy jako poważna, uczciwa i solidna firma w prawdziwym tego słowa znaczeniu tych słów:Podczas negocjacji z naszymi partnerami handlowymi działamy jako poważna, uczciwa i solidna firma w prawdziwym tego słowa znaczeniu tych słów:

  • Poważność – każdy obowiązek lub zobowiązania wobec naszym partneróm biznesowym odbieramy poważnie. Z powagą pracują wszyscy nasi pracownicy.
  • Poprawność =  dbamy o to, że by nasza komunikacja, usługi i produkty były zawsze klarowne i zgodne ze stanem faktycznym. Chcemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.
  • Solidność = nasza firma ma silne fundamenty w swojej historii. Ponadto, obecna sytuacja finansowa i osobista kondycja naszej firmy przedstawia dla naszych partnerów biznesowych bardzo stałe i gwarantowane zaplecie. Mamy własną dużą fabryke, magazyny, dział rozwoju i własne zespoły monterów, rzemieślników i specjalistów. Jesteśmy laureatem najwyższej oceny TOP RATING, którym mogą być określone tylko wybrane najlepsze firmy, ktore spelniają najniższy możliwy poziom ryzyka biznesowego oraz inne kryteria zgodnie z międzynarodową firmą Dun & Bradstreet.

W przebiegu 22 lat na rynku europejskim zrobiliśmy ponad 8000 projektów, ponad 2,5 Mil. m2 sufitów podwieszanych, 200.000 m2 ścianek działowych, prawie 300 hal przemysłowcyh i Żywych budynków i wiele szczególnych realizacji akustycznych. Nasz oddział opracownie metalu dostarcza konstrukcje spawane zarówno dla naszych projektów budowlanych, i także produkuje setki części i całych linii technologicznych dla najbardziej wymagających klientów z Europy Zachodniej.

Zatrudniamy około 150 pracowników, a ponadto współpracujemy  przez cały rok z firmamy zewnętrznymi, które zatrudniają kolejnych 200 osób. Slavkov u Brna, w sercu Europy, mamy siedzibę firmy z własnym szkoleniowym centrem i dużym zakładem produkcyjnym. Własne i samodziełne odziały w Pradze, w krajach Europy Środkowej - na Słowacji, Węgrzech i w dalekiej Indii.

Oprócz naszych własnych oddziałów mamy stałe przedstawiciele handlowe w Danii, Holandii, Belgii, Polsce, Francji, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Słowenii, Rumunii, Cypru, Republikach Bałtyckich i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Co wyróżnia nas od innych?

Oprócz jakościowej pracy możemy dać naszym klientom coś ekstra - oferujemy osobiste zaangażowanie naszych pracowników. Nasi ludzie od samego początku starają się o to, by zapewnić, że wszystkie potrzeby każdego naszego partnera biznesowego nie tyłko będą spełnione, ale i przezwyciężone. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość tego, co można osiągnąć.